Saszetka ETEN laureatem nagrody Innowacyjny Produkt Ogrodniczy

On 11 January 2017

Nagroda INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować że produkt Saszetka ETEN firmy Pomona Company zdobył nagrodę czytelników w kategorii Środki Ochrony Roślin w konkursie organizowanym przez serwis internetowy Sadyogrody.pl

W uroczystej gali  wzięło udział ponad 250 osób, przedstawicieli firm związanych z branżą rolniczą, naukowców, ekspertów, przedstawicieli związków branżowych oraz innych osób związanych z rolnictwem.

Celem przyznawania nagród innowacyjnym produktom jest podkreślenie ich ważnej roli w rozwoju rolnictwa. Innowacje nie tylko przyczyniają się do wzrostu wydajności produkcji, ale przede wszystkim pozwalają uczynić codzienność rolnika lżejszą, pomagają optymalizować koszty, poprawiać komfort pracy, ułatwiać zarządzanie gospodarstwem czy obrót płodami rolnymi.

Saszetka ETEN ma ogromne znaczenie przy eksporcie owoców na wszystkie odległe rynki, np. krajów azjatyckich. Czytelnicy serwisu SadyOgrody docenili Saszetkę ETEN, która pochłania etylen wydzielany przez owoce, poprzez co ogranicza ich przejrzewanie, gnicie, a w rezultacie utratę cech pożądanych dla produktów o wysokiej jakości handlowej.

Chcielibyśmy zapewnić Państwa że ta nagroda  motywuje Nas do dalszej intensywnej pracy na rzecz innowacyjnych technologii oraz rozwiązań przekładających się na zysk i sukces polskich gospodarstw.

 

Odbiór nagrody 1 Laureaci nagród Innowacyjny produkt ogrodniczy 2016 Odbiór nagrodyNagroda

Comments are closed.