PAD ECO – nowość

Absorber PAD ECO® – absorbery bez plastiku

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom firma Pomona Company opracowała nowy rodzaj absorberów z celulozy, który spełnia swoją funkcję, a jednocześnie jest produktem naturalnym, jednorodnym materiałowo, przyjaznym żywności i środowisku. Jego przydatność została już potwierdzona próbami przechowalniczymi.

Absorbery i ich funkcjonalność

Absorber ten o nazwie Pad ECO® posiada odpowiednio skuteczne wytłoczenia w celulozie, charakteryzuje się odpowiednio wysoką chłonnością, co powoduje całkowitą absorpcję odcieków z produktu. Absorber Pad Eco jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszanie przez środowiska konsumenckie, dążące do wyeliminowania z rynku wielomateriałowych opakowań, w których zawarte są tworzywa sztuczne i związki chemiczne.

W pełni ekologiczne wykonane z naturalnej celulozy podkładki (opatentowane na terenie Polski) o chłonności (absorpcji) MP1000 i MP1700 znajdujące zastosowanie do pakowania świeżego mięsa, drobiu, ryb oraz owoców a w szczególności do pakowania w zmodyfikowanej atmosferze MAP. Wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi regulacjami europejskimi, dotyczącymi materiałów do bezpośredniego kontaktu z żywnością.


Produkowane w kolorze białym

Dostępne w wymiarach:

  • 80 x 120 mm
  • 100 x 120 mm
  • 120 x 160 mm
  • 120 x 250 mm

Podkłady nawinięte na roli o szerokości 120 mm i długości 480 mb


 

7

Zapewniamy wysoki standard czystości biologicznej (produkcja odbywa się w warunkach HACCP)

Pomieszczenia są monitorowane i nadzorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

               klima               

    Wszystkie pomieszczenia produkcyjne są klimatyzowane

 

isotuv

Comments are closed.